Staňte se jedním z nás

Hledáme obchodníka

Staňte se součástí jedné z nejúspěšnějších poboček v ČR a vypracujte se díky našemu cennému know-how na TOP profesionála ve finančním plánování. V prostředí, které má charakter rodinné firmy, za kterou ovšem stojí největší finančně-poradenská společnost v Česku, která má zažádáno o bankovní licenci a expanduje i do zahraničí.

Rakouská bobistka

Může se to stát komukoliv, o tom vypráví článek rakouské bobistky. Náhlá zdravotní komplikace změní Váš život ze dne na den. Nepodceňujte situaci a zajistěte si ochranu svého příjmu včas.

Užívala si volna na exotické dovolené v Peru, když v tom ji začala silně bolet hlava. Myslela, že jde pouze o migrénu, jenže ta nepovolovala. Se sužujícími bolestmi se tedy elitní rakouská bobistka Katrin Beierlová vypravila zpět domů, kde jí lékaři sdělili krutou diagnózu. Osmadvacetiletá závodnice prodělala mrtvici, po které téměř oslepla na levé oko. Naštěstí je to jediná komplikace, se kterou se dvojnásobná bronzová medailistka z mistrovství Evropy musí vypořádat.

Beierlová o svém stavu informovala fanoušky skrze své sociální sítě. „Zatím jsem z toho venku,“ napsala na úvod ke svému příspěvku, kde je vyfocena na nemocničním lůžku. Mrtvici prodělala 11. srpna v Peru, a jak sama uvádí, ve svých 28 letech ji taková diagnóza vůbec nenapadla.

Lékaři ve Vídni ji však potvrdili. „Téměř jsem oslepla na levé oko,“ uvedla Beierlová. Naštěstí je to prý jediný následek, se kterým se potýká. „Ale je to stále na ho*no. Doktoři říkají, že se mi zrak částečně vrátí, ale v tuto chvíli není nic jisté,“ pokračovala bývalá juniorská mistryně světa.

Celková vítězka Světového poháru v sezoně 2020/21 jako pilotka dvojbobu, se obává trvalých následků. „Není jisté, zda budu moct znovu řídit auto nebo bob. Budu musel chvíli zůstat v nemocnici, ale budu se snažit tvrdě trénovat a získat většinu zraku zpět!“ nevzdává se Beierlová.

„Je to pro nás všechny šok,“ řekl reprezentační kouč Wolfgang Stampfer. „Nejdůležitější je, aby se Kati úplně uzdravila,“ dodal. Beierlová se v kariéře zúčastnila dvou olympijských her, při svém debutu pod pěti kruhy v Pchjongčchangu skončila ve dvojbobu sedmnáctá, letos v únoru obsadila spolu s Jennifer Onasanyaovou desáté místo a v monobobu skončila čtrnáctá.

Zdroj: sport.cz

17.8.2022

Další články

10.11.2022 Co je horší než nárůst výdajů? Pokles příjmu…

Existuje vůbec něco, co v uplynulém roce nezdražilo? Vyšší cena energií se promítá prakticky do všeho. Popasovat se s nárůstem výdajů je tak pro mnohé velmi náročná disciplína. Inflace užírá hodnotu našeho majetku a sahá nám hlouběji do kapes. A to jsou jen výdaje - rodinný rozpočet má stejně jako třeba ten státní dvě strany – vedle výdajové ještě tu příjmovou. A teď si představte, že se k nárůstu výdajů přidá ještě pokles příjmů!

více

13.9.2022 Pojistka samozřejmostí

Všichni doufáme, že nás to nikdy nepotká, že nás se to netýká…

více