Pobočka Partners Banky Turnov

Senior poradce bankovní pobočky Partners Turnov

Využij příležitost a staň se součástí jedné z nejúspěšnějších poboček nové poradenské banky Partners v Turnově. Nabízíme práci, která je každý den jiná, flexibilní a velmi výnosná. Nabízíme jistotu, příjemné prostředí, přátelský tým, smysluplnou práci a možnost rychlého růstu.

Jsme společnost s charakterem rodinné firmy a za zády máme největší finančně poradenskou skupinu v ČR, nově máme také bankovní licenci. Máme širokou zákaznickou bázi v regionu Českého ráje a moderní pobočku s vizí maximální péče o potřeby klienta. Soustředíme se na investice a zdravé finance pro všechny klienty a naší hlavní výhodou je možnost individuálního přístupu k zákazníkům, díky velmi široké nabídce produktů.

Hledáme seniorní poradce:

  • komunikativní a přátelské
  • ambiciózní a zvědavé
  • akční a pracovité
  • mající zkušenost s obchodním prostředím

Máš-li charisma, rád potkáváš nové lidi, jsi soutěživý, máš rád férové prostředí, chuť růst, ozvi se a využij unikátní příležitost.

Získáš velmi cenné know-how nejen ve financích, ale i v managementu a obchodu.
Budeš mít silné zázemí od týmu specialistů a administrativní podpory, aby ses mohl naplno věnovat rozvoji naší společné banky.

Pojď vydělávat zajímavé peníze a zároveň přines do regionu Českého Ráje unikátní poradenství a služby. Maturita a zkušenosti s obchodem podmínkou.

Co za to?

  • základní plat 27.000,- až 40.000,- Kč + IT technika a podíl na obratu – limit je jenom ve Vás.
  • dobří poradci u nás vydělávají kolem 150.000,- Kč měsíčně.

Jak se přihlásit?

Pošli nám prostřednictvím formuláře níže svůj životopis a motivační dopis, kde nám řekneš, proč si myslíš, že bys byl pro tuto pozici ideální kandidát/kandidátka.
Těšíme se na osobní setkání!

Obchod není pro vás? Raději administrativu? Pokračujte zde!