Staňte se jedním z nás

Hledáme obchodníka

Staňte se součástí jedné z nejúspěšnějších poboček v ČR a vypracujte se díky našemu cennému know-how na TOP profesionála ve finančním plánování. V prostředí, které má charakter rodinné firmy, za kterou ovšem stojí největší finančně-poradenská společnost v Česku, která má zažádáno o bankovní licenci a expanduje i do zahraničí.

Pojistka samozřejmostí

Všichni doufáme, že nás to nikdy nepotká, že nás se to netýká…

Na co posílat 2.500,- měsíčně na pojistku? Tolik peněz! Když si to budu dávat stranou do investic, mám za deset let našetřeno 400.000,- Kč.

Ale co když si nás nemoc bohužel najde? Co když budeme invalidní a nebudeme se moci vrátit do stejně placené práce? Bude stačit 400.000,-?
A co když to přijde dřív než za 10 let?
Nebylo by fajn mít za 2.500,- Kč měsíčně zajištěnou celou rodinu na milionové částky? Co říkáte?

O tom, jak je důležitá dobře nastavená pojistka, ví své moje klientka, která ve 39 letech onkologicky onemocněla. Malé mimčo, dospívající dcera, hypotéka, manžel s průměrnou mzdou a teď to bude boj!

Boj o život vyhrála. A boj s výdaji taky. Vždy totiž dala na moje rady. Životní pojistka pro celou rodinu byla samozřejmostí.
Hypotéku jsme před dvěma lety včas dopředu refinancovali s úrokovou sazbou 2,09 % p.a. na 10 let. Doplácet ji by byl v tuto chvíli nesmysl.

Pojišťovna už vyplnila polovinu pojistného plnění ve výši 1.250.000,- Kč za druhý stupeň invalidity. Částečně jsme ji zainvestovali a částečně nechali na spořicím účtu, aby byla kdykoli po ruce.

A jaká byla odměna za mou práci?

Ta nejkrásnější: “ještě, že tě mám”

Miluji svou práci!

Volejte, i Vám ráda poradím.

Ing. Zuzana Hyblerová
privátní poradkyně
737 651 123
zuzana.hyblerova@partners.cz

13.9.2022

Další články

26.8.2022 Na prahu krize?

Rodinný rozpočet je čím dál napnutější. Ceny energií rostou. Navyšuje se splátka hypotéky. Nákup stojí víc a víc… Inflace, válka, hrozba recese – to všechno má přímý dopad na naše životy, na naši rodinnou kasu. Na následujících řádcích se proto zaměřujeme na konkrétní rady a doporučení, co s tím, jak se k tomu postavit, co můžete dělat, co naopak nemá smysl.

více

7.7.2022 Nový stavební zákon změní proces povolování staveb od července 2024

Tzv. nový stavební zákon č. 283/2021 Sb. měl (původně od července 2023) přinést do povolování staveb velké změny, například stavby rodinných domů a staveb pro rodinnou rekreaci měly podléhat stavebnímu povolení a kolaudaci. Parlament však schválil novelu, kterou se odkládá účinnost nového stavebního zákona. Do 30.června 2024 budou stavební úřady a stavebníci postupovat dle stávajícího stavebního zákona č.183/2006 Sb.

více