Staňte se jedním z nás

Hledáme obchodníka

Staňte se součástí jedné z nejúspěšnějších poboček v ČR a vypracujte se díky našemu cennému know-how na TOP profesionála ve finančním plánování. V prostředí, které má charakter rodinné firmy, za kterou ovšem stojí největší finančně-poradenská společnost v Česku, která má zažádáno o bankovní licenci a expanduje i do zahraničí.

Je váš žebřík opřený o správnou zeď?

V loňském roce jsme se stali třetí nejúspěšnější pobočkou v ČR, ze stovky poboček celkem. Předběhla nás jen jedna pražská a jedna brněnská pobočka. Do našeho vítězného prostředí letos chceme přivést až čtyři další kolegy – parťáky – obchodníky. Za čím by k nám měli přijít? Co budou konkrétně dělat? Kam směřujeme? Následující řádky budou patřit naší výjimečné pracovní příležitosti.

Vize.   Chceme z Turnova udělat nejlepší místo pro život – tedy alespoň v tom, co dokážeme ovlivnit, tedy v životní úrovni – „finanční nezávislost do každé rodiny“! Proto chceme být jasnou první volbou ve financích v Turnově. A znamená to rozšířit naši klientskou základnu na celkem 3000 domácností v roce 2030.

Vše pod jednou střechou.   Chcete jako my dělat smysluplnou práci? Svou důvěru v nás a naši službu vložilo už více než 1500 turnovských domácností. Bohatnou s námi a plní si své cíle a sny. V podobě pobočky Partners market Turnov jsme pro ně před osmi lety přinesli do Turnova převratný koncept – bankovní pobočku, ve které ale najdete zastoupení více než šedesáti finančních institucí, i takových, které nemají svou pobočku ani v krajských městech. Pro klienty a pro realizaci jejich plánů tak máme k dispozici komplexní produktové portfolio – od spořicích účtů, přes hypotéky, majetkové i životní pojištění, penzijní spoření až po investice.

Podporující prostředí.   V práci trávíme třetinu našich životů. Chceme se v práci cítit dobře. Korporaci u nás nehledejte, charakterem jsme spíše rodinná firma. Přitom ale za námi stojí obrovská stabilní společnost s více než třímiliardovým obratem. Trh se velmi rychle vyvíjí, obchodníci tak mají k ruce přímo na pobočce skutečné profíky – úvěrové, majetkové i investiční specialisty. Jsme tým, co tahá za jeden provaz a dokáže se podpořit.

Nikdy nekončící růst.   Opravdu nikdy – vše děláme pro to, aby naše budoucí já bylo ještě lepší než to současné. A nemyslíme tím jen profesní růst, ale i (a především) osobnostní. Pro ty nejambicióznější je připravené i manažerské vzdělávání. Všechno je dáno jasnými kritérii v maximálně spravedlivém kariérovém plánu, kdy jen vy a vaše výsledky rozhodují o tom, kdy a kam povyrostete – ani šéf ani služebně starší kolega vám v tom nezabrání. A začít můžete klidně od nuly, práce u nás je totiž skvělá příležitost i pro absolventy – praxe v oboru není vyžadována.

HPP s fixem.   Představte si, že máte už po roce na Turnovsku nadstandardní příjem a můžete ho mít klidně dvojnásobný jen proto, že děláte svou práci dobře. Tak by se jednoduše dala shrnout finanční stránka spolupráce s námi. Navíc přicházíme v naší branži se zcela unikátní možností práce na hlavní pracovní poměr s fixní složkou mzdy a s kvartálními odměnami, díky kterým můžete mít už po roce klidně dvojnásobek průměru v regionu. Naši nejseniornější obchodníci si na pobočce vydělávají v průměru sedmdesát tisíc korun čistého. Jako největší benefit pak oceňují takřka neomezenou časovou flexibilitu. K zahození ale není ani neomezený počet sick days, 25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní spoření nebo moderní IT vybavení nejen pro vaši práci, ale i pro osobní využití.

Co budete dělat?   Na začátku se budete hlavně vzdělávat – získávat know-how od garanta, kterého budete mít v prvních měsících po ruce, čekají vás školení, samostudium, plnění certifikací Partners a ČNB, tréninky obchodních dovedností, porady a individuální rozhovory s manažerem, aby bylo vaše zapracování co nejefektivnější. Tím nejdůležitějším z vaší náplně práce ale v čím dál větší míře bude „práce s klientem“ – budete vlastně takovým projektovým manažerem – týdně se potkáte se zhruba deseti klienty na osobní schůzce na naší pobočce. Prvním úkolem bude zjistit jejich potřeby, plány, ale i rizika, která mohou jejich plány ohrozit. Ve spolupráci se specialisty a administrativní podporou následně připravíte finanční plán – to nejcennější, co může klient v počátku spolupráce získat a na co sám nenajde čas a ani nemá potřebné knowhow. Klientovi odprezentujete, jak k jeho cílům bezpečně dojít, a zajistíte samotnou realizaci plánu, od uzavření potřebných smluv až po dosledování, že vše proběhlo správně a plán se realizuje. S klientem se pak budete pravidelně setkávat v rámci servisních schůzek, na kterých plán zaktualizujete – může se změnit situace u klienta i na trhu.

Ta největší odměna.   Čekají vás i radosti typu „pozvání klienta na kolaudaci jeho nového domu“, ke kterému mu pomůžete. Naším společným cílem je, abyste byli co nejlepšími parťáky pro své klienty – díky jejich spokojenosti vás totiž budou rádi doporučovat a společně se tak tím spíše a rychleji přiblížíme naplnění naší vize – být jasnou první volbou ve financích v Turnově.

 

Co nabízíme?

  1. práce na HPP s fixem a nadstandardními odměnami, které závisí jen a jen na vás
  2. cenné knowhow nejen ve financích, ale i byznysu, informace z první ruky!
  3. vítězné prostředí – v loňském roce jsme se stali 3. nejúspěšnější pobočkou v ČR

 

Dává vám smysl dlouhodobě se starat o finance? Chcete se neustále rozvíjet a těšit se do práce? Chcete bohatnout se svými klienty? Staňte se profíky! Pokračuje na www.partners-turnov.cz/partak a pozvěte se na kávu nebo třeba online setkání!

13.3.2022

Další články

13.9.2022 Pojistka samozřejmostí

Všichni doufáme, že nás to nikdy nepotká, že nás se to netýká…

více

26.8.2022 Na prahu krize?

Rodinný rozpočet je čím dál napnutější. Ceny energií rostou. Navyšuje se splátka hypotéky. Nákup stojí víc a víc… Inflace, válka, hrozba recese – to všechno má přímý dopad na naše životy, na naši rodinnou kasu. Na následujících řádcích se proto zaměřujeme na konkrétní rady a doporučení, co s tím, jak se k tomu postavit, co můžete dělat, co naopak nemá smysl.

více