Je váš žebřík opřený o správnou zeď?

V loňském roce jsme se stali třetí nejúspěšnější pobočkou v ČR, ze stovky poboček celkem. Předběhla nás jen jedna pražská a jedna brněnská pobočka. Do našeho vítězného prostředí letos chceme přivést až čtyři další kolegy – parťáky – obchodníky. Za čím by k nám měli přijít? Co budou konkrétně dělat? Kam směřujeme? Následující řádky budou patřit naší výjimečné pracovní příležitosti.

Vize.   Chceme z Turnova udělat nejlepší místo pro život – tedy alespoň v tom, co dokážeme ovlivnit, tedy v životní úrovni – „finanční nezávislost do každé rodiny“! Proto chceme být jasnou první volbou ve financích v Turnově. A znamená to rozšířit naši klientskou základnu na celkem 3000 domácností v roce 2030.

Vše pod jednou střechou.   Chcete jako my dělat smysluplnou práci? Svou důvěru v nás a naši službu vložilo už více než 1500 turnovských domácností. Bohatnou s námi a plní si své cíle a sny. V podobě pobočky Partners market Turnov jsme pro ně před osmi lety přinesli do Turnova převratný koncept – bankovní pobočku, ve které ale najdete zastoupení více než šedesáti finančních institucí, i takových, které nemají svou pobočku ani v krajských městech. Pro klienty a pro realizaci jejich plánů tak máme k dispozici komplexní produktové portfolio – od spořicích účtů, přes hypotéky, majetkové i životní pojištění, penzijní spoření až po investice.

Podporující prostředí.   V práci trávíme třetinu našich životů. Chceme se v práci cítit dobře. Korporaci u nás nehledejte, charakterem jsme spíše rodinná firma. Přitom ale za námi stojí obrovská stabilní společnost s více než třímiliardovým obratem. Trh se velmi rychle vyvíjí, obchodníci tak mají k ruce přímo na pobočce skutečné profíky – úvěrové, majetkové i investiční specialisty. Jsme tým, co tahá za jeden provaz a dokáže se podpořit.

Nikdy nekončící růst.   Opravdu nikdy – vše děláme pro to, aby naše budoucí já bylo ještě lepší než to současné. A nemyslíme tím jen profesní růst, ale i (a především) osobnostní. Pro ty nejambicióznější je připravené i manažerské vzdělávání. Všechno je dáno jasnými kritérii v maximálně spravedlivém kariérovém plánu, kdy jen vy a vaše výsledky rozhodují o tom, kdy a kam povyrostete – ani šéf ani služebně starší kolega vám v tom nezabrání. A začít můžete klidně od nuly, práce u nás je totiž skvělá příležitost i pro absolventy – praxe v oboru není vyžadována.

HPP s fixem.   Představte si, že máte už po roce na Turnovsku nadstandardní příjem a můžete ho mít klidně dvojnásobný jen proto, že děláte svou práci dobře. Tak by se jednoduše dala shrnout finanční stránka spolupráce s námi. Navíc přicházíme v naší branži se zcela unikátní možností práce na hlavní pracovní poměr s fixní složkou mzdy a s kvartálními odměnami, díky kterým můžete mít už po roce klidně dvojnásobek průměru v regionu. Naši nejseniornější obchodníci si na pobočce vydělávají v průměru sedmdesát tisíc korun čistého. Jako největší benefit pak oceňují takřka neomezenou časovou flexibilitu. K zahození ale není ani neomezený počet sick days, 25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní spoření nebo moderní IT vybavení nejen pro vaši práci, ale i pro osobní využití.

Co budete dělat?   Na začátku se budete hlavně vzdělávat – získávat know-how od garanta, kterého budete mít v prvních měsících po ruce, čekají vás školení, samostudium, plnění certifikací Partners a ČNB, tréninky obchodních dovedností, porady a individuální rozhovory s manažerem, aby bylo vaše zapracování co nejefektivnější. Tím nejdůležitějším z vaší náplně práce ale v čím dál větší míře bude „práce s klientem“ – budete vlastně takovým projektovým manažerem – týdně se potkáte se zhruba deseti klienty na osobní schůzce na naší pobočce. Prvním úkolem bude zjistit jejich potřeby, plány, ale i rizika, která mohou jejich plány ohrozit. Ve spolupráci se specialisty a administrativní podporou následně připravíte finanční plán – to nejcennější, co může klient v počátku spolupráce získat a na co sám nenajde čas a ani nemá potřebné knowhow. Klientovi odprezentujete, jak k jeho cílům bezpečně dojít, a zajistíte samotnou realizaci plánu, od uzavření potřebných smluv až po dosledování, že vše proběhlo správně a plán se realizuje. S klientem se pak budete pravidelně setkávat v rámci servisních schůzek, na kterých plán zaktualizujete – může se změnit situace u klienta i na trhu.

Ta největší odměna.   Čekají vás i radosti typu „pozvání klienta na kolaudaci jeho nového domu“, ke kterému mu pomůžete. Naším společným cílem je, abyste byli co nejlepšími parťáky pro své klienty – díky jejich spokojenosti vás totiž budou rádi doporučovat a společně se tak tím spíše a rychleji přiblížíme naplnění naší vize – být jasnou první volbou ve financích v Turnově.

 

Co nabízíme?

  1. práce na HPP s fixem a nadstandardními odměnami, které závisí jen a jen na vás
  2. cenné knowhow nejen ve financích, ale i byznysu, informace z první ruky!
  3. vítězné prostředí – v loňském roce jsme se stali 3. nejúspěšnější pobočkou v ČR

 

Dává vám smysl dlouhodobě se starat o finance? Chcete se neustále rozvíjet a těšit se do práce? Chcete bohatnout se svými klienty? Staňte se profíky! Pokračuje na www.partners-turnov.cz/partak a pozvěte se na kávu nebo třeba online setkání!

13.3.2022

Chci konzultaci zdarma

Další články

16.1.2023 Varování Ministerstva investic – investování na vlastní pěst může přijít draho!

Někde jste slyšeli, že byste měli investovat a že byste neměli platit zbytečné poplatky. V uších vám stále zní "É-Té-eF". Vyrážíte na internet a hledáte, jakou cestou se vydat.

více

17.3.2024 Jak na DIP?

Tak předně – nejde o omáčku k chipsům. Nejde dokonce ani o žádný nový investiční produkt. On to totiž vlastně vůbec produkt není. „Dlouhodobý investiční produkt“ je jen jakási schránka, do které jde zabalit mnoho různých (již existujících) investičních a bankovních nástrojů. Jde jen o příznak, že si investor chce uplatňovat daňové odpočty a na oplátku prostředky nevybere dříve než na svůj důchod.

více