Staňte se jedním z nás

Hledáme obchodníka

Staňte se součástí jedné z nejúspěšnějších poboček v ČR a vypracujte se díky našemu cennému know-how na TOP profesionála ve finančním plánování. V prostředí, které má charakter rodinné firmy, za kterou ovšem stojí největší finančně-poradenská společnost v Česku, která má zažádáno o bankovní licenci a expanduje i do zahraničí.

Advokát ve financích

Kolem finančního poradenství koluje spousta mýtů. Jeden si může myslet, že finanční poradce tahá lidi z exekucí. Jiný zase, že je tu pouze pro ty nejbohatší, kteří mu za jeho služby platí desítky tisíc ročně. Finančně-poradenský trh láká a vždy lákal možnostmi finančního, karierního, profesního i osobnostního růstu. Díky regulaci ČNB už ovšem naštěstí nedává prostor pro bezpáteřní zlatokopy, naopak vytváří příležitosti pro ty, kteří chtějí dělat svou smysluplnou práci opravdu dobře a těžit z toho, že už to zdaleka není příležitost pro každého.

Profesionalizace.
V málokterém oboru došlo v posledních několika málo letech k tak výrazné profesionalizaci, jako je tomu v případě finančního poradenství. Na dobu, kdy bude mít finanční poradce stejnou společenskou prestiž jako lékař nebo právník, si ještě budeme muset počkat. Na druhou stranu, z trhu zcela mizí „bouchači pojistek“ (ten, kdo vám ještě stále tvrdí, že nejlepší spoření je přes pojištění) nebo tzv. hobby-berateři (ten, kdo po šichtě ve fabrice navlékne sako a jde fundovaně radit lidem). Co k profesionalizaci významně pomohlo, je zavedení sektorových zkoušek, kdy každý poradce, aby mohl svou profesi vykonávat – podávat informace, radit, doporučovat a zprostředkovávat – musí absolvovat příslušné a poměrně obtížné zkoušky – z investic, pojištění, úvěrů a penzí. Ke kultivaci trhu přispívá i evropská asociace EFPA (European Financial Planning Association), která zaštiťuje profesní certifikace PFP, EFA, EFP. Mimochodem, na naší pobočce se můžeme pochlubit všemi třemi tituly.

Kdo může být naším klientem?
Jsme tu pro kohokoli, kdo má svá přání a sny do budoucna a chce je realizovat. A kdo má prostor si na své sny a přání odkládat – bez příjmu a bez volného cashflow to zkrátka nejde. Jedině tak bude spolupráce smysluplná a budete se se svým poradcem každoročně potkávat nad rostoucím objemem vašeho majetku. Nevyděláváme na klientech, ale s nimi. Proto nám neplatí ani korunu, o svůj zisk se s námi dělí samotné finanční instituce. Nejlepší odměnou pak pro nás jsou kladné reference – doporučení od našich spokojených klientů.

Jsme tu 16 let.
Z toho osmým rokem s kamennou pobočkou na náměstí, s pevnou otevírací dobou. Naší vizí je být jasnou první volbou ve financích pro kohokoli v Turnově a okolí. Již brzy navíc rozšíříme naše služby i o vlastní banku. Aktuálně pečujeme o cca 1.400 domácností, do roku 2030 chceme naši vizi zpečetit tím, že domácností, pro které budeme průvodci ve světě financí, budou tři tisícovky. Znamená to, že nechceme stagnovat a chceme se rozrůst o nové kolegy, parťáky.

Koho vybíráme?
Jsme čím dál vybíravější. Naším parťákem se může stát jen ten, kdo chce (opravdu chce) zdolávat výzvy, kdo rád zažívá úspěch, je po něm hladový. Kdo se nenechá zviklat drobným neúspěchem. Na oplátku máme pro něj připraveny podmínky pro to, aby mohl růst osobnostně, profesně, kariérně i finančně. Konkrétně to znamená cenné know-how nejen ve financích, ale i self-managementu či obchodu, úspěšné prostředí – jsme letos třetí nejúspěšnější pobočka v České republice, moderní nástroje a dokonalou podporu ve fajn kolektivu.

Jde to i bez praxe.
Produktové znalosti nebo praxe v oboru mohou být skvělou výhodou. Bohužel často i koulí na noze. Nejdeme po produktech, ale po potřebách našich klientů. Začnete podobně jako v advokátní kanceláři jako koncipient a budete se postupně vzdělávat. Jak rychle se vypracujete na „advokáta ve financích“, je už jen na vaši píli, energii a schopnostech.

Zaujala vás tato pracovní příležitost? Troufáte si ucházet se o práci u nás? Pokračujte na stránku https://www.partners-turnov.cz/partak a pošlete nám váš životopis!

12.11.2021

Další články

13.9.2022 Pojistka samozřejmostí

Všichni doufáme, že nás to nikdy nepotká, že nás se to netýká…

více

26.8.2022 Na prahu krize?

Rodinný rozpočet je čím dál napnutější. Ceny energií rostou. Navyšuje se splátka hypotéky. Nákup stojí víc a víc… Inflace, válka, hrozba recese – to všechno má přímý dopad na naše životy, na naši rodinnou kasu. Na následujících řádcích se proto zaměřujeme na konkrétní rady a doporučení, co s tím, jak se k tomu postavit, co můžete dělat, co naopak nemá smysl.

více