Staňte se jedním z nás

Hledáme parťáka

Nejlepším vzděláním, kterého se nám může dostat, je pozorovat skutečné mistry v oboru při práci. Pro každého z Vás je připraven individuální studijní plán, na jehož konci budete plně připraveni pečovat o naše stálé klienty, budete připraveni na práci v našem týmu špičkových poradců. Sami poznejte, že právě vzdělání je cestou k úspěchu!

Zajištění na stáří

Důchodová reforma je strašák, o kterém slýcháme stále častěji. Buďte připraveni na situaci, kdy půjdete do důchodu bez významné finanční podpory státu a budete mít před sebou ještě několik desítek let života. Jak je chcete strávit? Nad tím se musíte zamyslet již nyní – my Vám pomůžeme se na stáří připravit.

Pokud začnete s úsporami co nejdříve, jednou se můžete těšit na příjemné stáří strávené na cestách, na chatě, s vnoučaty, zkrátka podle svých představ a bez finanční nouze. Vysvětlíme Vám, že se nelze spoléhat pouze na stát, ale že na spokojené stáří se musíte připravit především vy sami. Ukážeme Vám, jaké možnosti máte a co vás to bude stát.


Související články

15.11.2018 Do důchodu na vlastní zodpovědnost

„To nejlepší, co můžeme pro své děti udělat, je postarat se především sami o sebe“. Tuto větu opakujeme klientům vždy, když na téma „podpory dětí“ narazíme. V poslední době ji skloňujeme stále častěji, i v souvislosti se zabezpečením se na penzi. Dost možná budeme zdraví, silní a budeme si chtít užívat, cestovat. A budeme k tomu potřebovat peníze. Třeba ale zdraví nebudeme, budeme závislí na pomoci druhých. A pokud nebudeme chtít zatěžovat svou rodinu, budeme opět potřebovat peníze. Peníze nejsou samy o sobě ani dobré ani špatné. Pokud s nimi pracujeme správně, dávají nám svobodu. A to je i úlohou dobrého finančního poradce – šťastní můžete být i bez něj, s jeho pomocí byste ale měli být svobodnější a svých cílů byste měli dosáhnout s větší jistotou.

více