Staňte se jedním z nás

Hledáme parťáka

Partners market Turnov aktuálně hledá do svého devítičlenného přátelského kolektivu stejně naladěného parťáka.

Nejlepším vzděláním, kterého se nám může dostat, je pozorovat skutečné mistry v oboru při práci. Pro každého z Vás je připraven individuální studijní plán, na jehož konci budete plně připraveni pečovat o naše stálé klienty, budete připraveni na práci v našem týmu špičkových poradců. Sami poznejte, že právě vzdělání je cestou k úspěchu!

Ochrana příjmů

Mysleli jste někdy na to, co by se stalo s vámi a vaší rodinou, kdyby se vám přihodil úraz, přišli jste o zaměstnání, kdybyste se museli několik měsíců léčit? Jste na tyto situace skutečně připraveni? Součástí finančního plánu poradce Partners by mělo být vždy ošetření těchto nepříznivých a nenadálých událostí ve vaší rodině. Zajištění nastaví poradce Partners tak, abyste neplatili na pojistkách zbytečně moc, a abyste přesto byli adekvátně kryti v případě, že se náhle ocitnete v nemocnici nebo bez práce.

Poradce Partners vám může představit nízkonákladové exkluzivní pojistné produkty, které máte možnost získat pouze vy coby náš klient a které splňují vysoké nároky našich analytiků na pojistné produkty a požadavky na nízké ceny, tedy pojistné.


Související články

5.10.2018 Pojištění se mi nevyplatí

„Budu celý život platit pojištění a když se mi nic nestane, tak vyhodím z okna stovky tisíc korun. Jen pro to, abych v případě, že se mi něco s velmi nízkou pravděpodobností stane, dostal pár milionů.“ Typická, pochopitelná a vlastně oprávněná námitka toho, kdo odmítá životní pojištění. Tento úhel pohledu ale postrádá hned několik důležitých aspektů a ty níže rozebereme.

více